לשיחת ייעוץ חייגו: 03-9133341
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אודות

R.D.B & co
חברת עורכי דין, גישור ונוטריון

הבית שלכם לעולם המשפט

חברת R.D.B עורכי דין, גישור ונוטריון פועל, בתחום המשפט ומעניקה שירותים משפטיים להליכים המתנהלים הן מחוץ לכותלי בית המשפט והן בתוכו.

בחברה ניתן מענה לתחומי המשפט השונים ולכלל הציבור, לרבות: תאגידים, יזמים, לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים, רשויות מקומיות, תאגידים ציבוריים ופרטיים.

לאורך השנים, ניהלנו למעלה מ- 20 אלף הליכים משפטיים  בערכאות המשפטיות ומחוצה להן ודאגנו להשיב את הביטחון והוודאות ללקוחותינו ולקדם את מטרותיהם.

בחברתנו אנו מאמינים כי לנצח משמע השגת המטרה שלך בדרך הקצרה והיעילה ביותר.

אסטרטגיה משפטית תהווה את ההבדל בין הניצחון להפסד שלך. על כן, בייעוץ הראשוני אנו נשקף ונבהיר לך מה ניתן להשיג ומהי האסטרטגיה הנכונה עבורך.

ברשות החוק, יש מגוון כלים משפטיים שיכולים לעמוד לרשותך ולאפשר לך להשיג את רצונך. החוכמה היא לזהות איזה כלי משפטי מתאים לסיטואציה ומה יוביל להצלחה שלך בצורה הבטוחה והטובה ביותר.

 

הייחודיות שלנו

ורסטיליות וגמישות

בהתאם לסוגיה המשפטית אנו מתאימים ומייצרים פתרון יצירתי שיאפשר לקדם את האינטרסים שלכם על אף המגבלות והאילוצים בחוק. ידע זה כוח, הבנה מעמיקה של ניואנסים והכלים בעולם המשפט מאפשרים לנו להתאים ולשנות את האסטרטגיה המשפטית ולהוביל אותך להצלחה שלך.

החזקים לצידך

אנו ליטיגטורים מנוסים שיודעים להביא לך את התוצאות מרחיקות לכת. לאורך שנים בייצוג בכל הערכאות המשפטיות, הצלחנו להפוך החלטות משפטיות, להוביל לניצחון כנגד כלהסיכויים ולדאוג לאינטרס של הלקוחות שלנו לאורך כל הדרך. כשאנחנו לצידך, אנו נדאגלפשט את הליכי המשפט ולדאוג שבדרך הקצרה ביותר נשיג את המטרות שלך. אנו מסורים ודואגים לך בצורה הטובה ביותר כי אנו מבינים שהשקט והביטחון שיפנה ויפקס אותך ונוכל להתמקד ביחד בקידום האינטרס שלך.

מענה משפטי הוליסיטי

החברה מתמחה במגוון תחומים ויודעת כיצד לשלב ולפעול לטובת האינטרס שלכם ולקדמם בכל אפיק במקביל. אנו מספקים ללקוחותינו קשת רחבה של שירותים שמאפשרים לך החברה אחד לקבל את המענה המשפטי הרחב והמקצועי ביותר. המטרה שלנו היא לשלב את הכלים המגוונים שעומדים לרשותנו כדי להשיג לך את המטרה בדרך היעילה והנכונה ביותר עבורך. אנו פועלים בכל כותלי בית המשפט והוועדות השונות והן מחוץ לכותלי בית המשפט באמצעות כלים יצירתיים ובניהם הסכמים, שותפויות, גישור, בוררויות, נוטריון ועוד.

תמיד למענך ובשבילך

הדבר שעומד לנגד ענינו הוא לפתוח בפניי כל אדם את האפשרות לממש את הזכויות שלו בכל הערכאות המשפטיות ומחוצה להן. אנו רואים אותך והאינטרס שלך הוא נר לרגלנו. לכן, אנו תמיד נמצא את הפתרון המהיר והמשתלם ביותר להשגת המטרה שלך. בכל הליך ייצוג וליווי אנו מסורים לאמת שלך וחשוב לנו בכל שלב בדרך להיות שקופים אתך. לכן, אנו נציג בפניך בכל שלב את האפשרויות העומדות לרשותך, מהן יכולות להשיג ומה הסיכויים האפשריים בכל אופציה. כך שנוכל להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורך ונמצה את הזכויות שמגיעות לך. 

עורכת דין ריקי בקבני

מייסדת R.D.B & co

עו"ד ריקי בקבני, מגשרת ונוטריון

בעלת תואר שני במשפט פלילי ותואר ראשון במשפטים, נוטריון ומגשרת

החזון

"תפירת חליפה מתאימה" -לכל אדם וגוף יש את המקום והדרך לקדם מטרותיו, באמצעות חברתנו המעניק את הכלים המשפטיים, הדרך להצלחה נסללת .

בהתאם לצרכים ספציפיים, חברתנו בונה הליך מתאים, הן בערכאה שיפוטית והן מחוצה לה, לקדם את מטרותיך, באופן מקצועי ויעיל.

בחברתנו אנו דוגלים בערכים של ביטחון, מסירות, שיתוף פעולה, תוך מתן יחס אישי ומקצועי לצד מיצוי הכלים המשפטיים לקידום דרכך להצלחה.