לשיחת ייעוץ חייגו: 03-9133341
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ייצוג רשויות מקומיות

סיוע לתושבים בתביעות מצד רשות המקומית

תחום אזרחי מסחרי ונדל"ן

גירושין

צוואות

תביעות הצהרתיות

תביעות כספיות

תחום הנזיקין

תחום דיני משפחה

חוששים מכך שאתם מבינים שאתם צריכים לערב עורך דין בסיטואציה לא פשוטה במשפחה?
רבים דואגים שתהליך משפטי יוביל לריבים, ויכוחים ופגיעה במשפחה. בטוח שמעתם על סיטואציות של חברים ושכנים כיצד ההליך המשפטי פירק את התא המשפחתי. האמת היא, סיטואציות הללו היו יכולות להימנע, במידה והיו הצדדים פועלים להסדרת היחסים ביניהם כמו: הסכמים, ייפוי כוח מתמשך, צוואות, הסכמי ממון וכד'.

סיטואציות רבות שפוגעות בתא המשפחתי הן לרוב כי הפנייה לליווי משפטי היא בשלב מאוחר מאד. כדי לשמור על אחדות המשפחה נדרש לערב ליווי משפטי כדי לצמצם מחלוקות ולמצוא פתרונות שיאפשרו לחזור לתפקד כמשפחה. נרצה או לא נרצה, בדיני משפחה מעורבים גורמים שאינם אשמים בפרידה או במחלוקת. לכן, הליך משפטי או גישור יכול לסייע בהפחתת המלחמות ולילות ללא שינה והכנסת שקט ושלווה.

שירותי החברה

משרדנו בעל ניסיון רב בתחום. כאן המקום להגיד בפה מלא כי אתם הוא העיקר בתחום זה, בקשותיכם ורצונותיכם, בקשותיכם נשמעים בראש ובראשונה ולאחר כך מתורגמים לידי הליכים משפטיים.

בתחום אמוציונאלי זה, היחס האישי, הידע והמיקוד להגיע בזמן הקצר ביותר למטרה החשובה ביותר, הוא הסוד במשרדנו.

התחום כולל: הליכי גירושין, גישור, מזונות, זמני שהות, סידור גט, תביעות כספיות, פירוק שיתוף וחלוקת רכוש, הסכמים, צוואות, צוואות הדדיות, ייפוי כוח מתמשך וכד'.

משרדנו כאן כבית שלכם לעולם המשפט ומתן כלים משפטיים להצלחה שלכם.

יתרונות המשרד:

ורסטיליות וגמישות – בתהליך הליווי אנו בוחנים את המצב המתואר ודואגים למצוא את הדרך היצירתית והנכונה כדי לקדם את האינטרסים שלכם בהליך המשפטי. ניסיון רב שנים בתחום מאפשר לנו לשלב בין טקטיקות שונות ולאפשר ללקוחותינו להשיג את מה שהם זקוקים בערכאות המשפטיות השונות.
גישור – רבות הפעמים בדיני משפחה שנדרש לגשר ולמצוא את העמק השווה כדי לקדם את האינטרס שלכם ובהיותנו מגשרים מוסמכים אנו יודעים להשתמש בכלי הגישור כדי להבין את רצונות הצד השני ולדעת כיצד להציג את המסרים ומה להציע להם כדי לאפשר לכם להשיג את המטרה.
נוטריון – בהליכים רבים בתחום דיני משפחה נדרש נוטריון, היותנו נוטריונים מוסמכים מאפשר לנו לשלב בשירותי הליווי והייעוץ המשפטי בתחום דיני המשפחה את שירותי הנוטריון ולחסוך לכם זמן רב ולוגיסטיקה.
זמינות – אתם בראש סדרי העדיפויות שלנו ואנחנו זמינים כל הזמן לכל שאלה, דאגה, מחשבה שעולה. מרגע שאנו מלווים אתכם, יש לכם ראש שקט שאנחנו דואגים לכם ולאינטרסים שלכם לאורך כל תקופת הייעוץ והליווי המשפטי.
יחסי אנוש – בסופו של יום, הדבר הכי חשוב זה היחס האישי והדואג. עירוב ערכאות משפטיות בחייכם היא בד"כ תקופה שמלווה בהרבה אי שקט, חששות ודאגות. אנו מבינים אתכם ויודעים בדיוק מה אתם עוברים ולכן, חשוב לנו להיות שם עבורכם לאורך הדרך ולתת לכם את הביטחון שתשיגו את מה שתרצו בערכאה המשפטית שנבחרה.

תחומים בדיני משפחה

המשרד מטפל בכל תחומים בדיני משפחה:

הסכמים ותביעות בתחומים: מזונות, כתובה, משמורת, גירושין, צווי הגנה, צו לשמירה על המצב הקיים, סעדים זמניים חלוקת רכוש, הסכמי ממון, הסכמים שונים והסכם לחיים משותפים.

  • הסכמי ממון ושותפויות לחיים – ניסוח הסכם, גישור, הסכם פשרה, ניהול הליך משפטי הצהרתי, הליך משפטי לצווים זמניים, אישור הסכמים בבית המשפט, אישור הסכם על ידי נוטריון.
  • מזונות, גירושין ומשמורת – תביעות והליכים בבית משפט ומחוץ לכותלי בית המשפט, הסכמים, גישור וסיוע במציאת אמת השווה.
  • צוואות ואפוטרופוס משפחה – צוואת יחיד, צוואה הדדית, בקשה לקיום צוואה, בקשה לצו ירושה, אפוטרופסות וייפוי כוח מתמשך.